Osvojite 250 Dolara U Gotovini I Tečaj MatadorU U Natjecanju ExploreCanada - Matador Network

Image

Podijelite lokalno znanje o svojim omiljenim mjestima u Kanadi s mogućnošću da osvojite gotovinu + školarinu MatadorU. To je Maexdorov natječaj #explorecanada. (Rok za prijavu: 31. listopad 2012.)

O natječaju

Matador i Kanadska komisija za turizam (CTC) sklopili su se ove godine, a poslali su novinare s teritorija Yukon na otok Vancouver u Newfoundland i svuda između njih (pogledajte njihove izvještaje ovdje). Željeli smo završiti naše partnerstvo uključivanjem vaših omiljenih mjesta širom Kanade u naš natječaj #ExploreCanada.

Prijave na natječaj temelje se na "spotovima" - od vaših omiljenih restorana do većine opuštajućih parkova do fascinantnih muzeja - što bi bilo korisno drugima koji istražuju Kanadu. Dajemo MatadorU hladnu tešku gotovinu i školarinu onima koji nam pošalju najbolje prijave.

nagrade

Postoje tri (3) nagradne kategorije:

1. Najbolje mjesto
  2. Većina mjesta
  3. Popis najboljih

Nagrade su sljedeće:

• Velika nagrada: 250 američkih dolara + MatadorU kurs po vašem izboru (putopisno pisanje / putopisna fotografija / stvaranje filmova na putovanjima) - jedna nagrada po kategoriji
  • Nagrada za pobjednike: Tečaj MatadorU-a po vašem izboru (Putopisno putovanje / Putopisna fotografija / Izrada putovanja) - jedna nagrada po kategoriji

Što tražimo

Urednici Matadora ocjenjivat će unose na temelju sljedećih kriterija:

• Razina detalja uključena u opis mjesta i informacije o lokaciji
  • Kvaliteta slike na mjestu (morate posjedovati prava na slike ili imati dopuštenje za slike koje pošaljete)
  • Usklađenost teme popisa (ako podnosite Popis)

Što je mjesto?

Spot bi mogao biti vaše omiljeno skijalište, bar, prodavaonica bagela, joga studio, glazbeno mjesto, pješačka staza, umjetnička galerija itd. Ako ima fizičku lokaciju, to je mjesto.

#explorecanada contest form example

Uzorak unosa - KLIKNITE ZA POVEĆANJE

Što je popis?

Popis je zbirka od pet (5) ili više srodnih mjesta. Vaš se popis može kretati oko opće teme i / ili zemljopisnog položaja (npr. „Najbolja glazbena mjesta u Vancouveru“). Ako predajete popis, ne zaboravite unijeti svoje ime popisa u odgovarajuće polje za svako podnošenje mjesta.

Kako ući

Ispunite obrazac na dnu ove stranice, obavezno uključite obavezna polja (označena zvjezdicom). Imajte na umu da što su detaljniji unosi, veće su šanse za pobjedu. Kliknite sliku desno za uzorak unosa.

A pobjednici su…

Najbolji popis: "Vodič za vikend ratnike u Backpackingu kanadskih stijena", Skiles Katharine Hornig.

"Ovo su ruksaci u ruksaku koje možete napraviti u maloj prilici. Budući da su kratki, možete donijeti nekoliko luksuznih luksuznih kampiranja (poput slanine ili sljeza.) Ako imate posao sa punim radnim vremenom, u petak možete krenuti na put u 5 i u nedjelju biti kod kuće na večeri. Ako se nalazite na jednodnevnoj obilazitvi Rokija i želite provjeriti više parkova, ovo bi bila dobra mala tura …"

Najbolje mjesto: "Yer Mad", Montreal, Lydia Cheng.

"Yer Mad. Ime je približno ono što ga sažima. To je irski bar, pab, pijano, ali uredno mjesto za druženje. Upoznali su me kao "sjajno mjesto" iza ugla, iz mog hostela (Hostel Alexandrie). Kad dvojica Irca srdačno podrže šank, sigurno će postojati razlog …"

Većina mjesta: Hvala Sherel Purcell za prijavu 13 spotova!